Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás után lehet...

Fogszabályzás után lehet állkapocs műtétem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most kezdeném el a fogszabályzásomat, viszont hátrébb van csúszva az állkapcsom és azt mondta az orvos akihez járok, hogy ha műtéttel akarok akkor nem vállal hanem megadja egy kollegája elérhetőségét, viszont a műtét avval jár, hogy 1 hónap pihenő idő munkából, tanulásból kiesek, + kitudja mikor lesz megint korlátozás az egészségügyben a covid miatt, vagyis lehet a semmiért halasztanám... Szóval a kérdésem, hogy van e lehetőség arra, hogy kipróbáljam úgymond műtét nélkül, hogy a rendezett fogak hogy állnak a hátracsúszott résszel és ha nem tetszik csak akkor műttetném meg.

2022. aug. 25. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az ötletedet most felejtsd el.
2022. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ah az alsó állkapcsom nekem is szörnyen áll. :( Ha lenne rá lehetőségem biztosan megcsináltatnám, még lányként is zavar, hogy alulfejlett, nem karakteres az állam. Apropó, orvost tudnál ajánlani? :(
2022. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mivel 120 ezer egy kis fogkő eltávolítás pár betömés és sorolhatnám után közölte a magánorvos, hogy ha műtét mellett döntök nem tud elvállalni, viszont műtéttel 100%os lenne az eredmény. Pedig úgy kezdtem az egészet, hogy valószínű, hogy kelleni f9g ők meg mondták, hogy kezdjük el, majd meglátjuk... Hát már 1.-re is látszott, hogy mi a helyzet mégis vártak. Úgyhogy ha bele vágsz eleve olyat keress, ha tudod h neked is műtéttel kell majd. Jobb ha egy helyre fizetsz ez bosszant engem is, hogy ennyi erővel államival ezeket a hibákat ingyen megcsináltattam volna, ha tudom, hogy más orvos fog tudni segíteni.
2022. dec. 17. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!