Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnak ajándék?

Fogorvosnak ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyertem egy nagyobb ajándék csomagot egy fogorvostól,teljesen ingyen,(90.000 forint értékű) de nem szeretnék beallitani teljesen üres kézzel. Mit vehetnek az orvosnak? Fogorvosok, ti minek örülnétek? Teljesen tanácstalan vagyok 😪

Köszönöm szépen a válaszokat.


2022. szept. 22. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy díszdobozos elegáns golyóstollat.
2022. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet fogorvostól ajándékot nyerni?
2022. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na, ilyen orvos nekem is kellene. Gondolom ez valami kezelés csomag lehet..
2022. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Facebook - on nyertem fehérítős és dentálhiginias csomagot 😊 de azt nem mondom meg hogy melyik orvos 🙈
2022. szept. 22. 19:46
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
De nem értem, ha ajándékba kaptad, neked miért kellene neki vinni valamit cserébe? Az ajándék, az ajándék. Úgyis lesz olyan kezelés, ami miatt majd fizetned kell.
2022. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy ajándékot nem szoktak hozni elégedett betegek, de nem is kell. Ami jellemző: csoki, bor, pezsgő, virág, kávé, kertből gyümölcs, saját készítésű lekvár, ilyenek. A gesztus a lényeg, örülni fog neki!
2022. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!