Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek fogászatra....

Holnap megyek fogászatra. Nagyon félek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Reggel 10-re. Ki kéne aludnom magamat, de szerintem nem fogok bírni. Már idegességemben kétszer volt hasmenésem is. Nem tudok lenyugodni, de muszáj lemennem.

Fóbiám van a fogorvostól.


2022. szept. 27. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mákos tésztát?
2022. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kösz...

Lehet, hogy el sem megyek. :(

2022. szept. 27. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért félsz a fogorvostól?
2022. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mond magadnak nem lesz semmi baj, én ma voltam fogorvosnál pont, én is féltem nagyon, nem volt jó a tömés ,de jó érzés nekem ,hogy végre szépek a fogaim!
2022. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gyökérkezelésem lesz és mindig félek hogy fájni fog, meg fulladok, nem kapok levegőt ha a számban matat. Mindig elfelejtek az orromon lélegezni. Utoljára 2 éve voltam, akkor meg úgy féltem, úgy ment a szívem, hogy miután beadta a szurit és kiküldött a váróba, félútón elájultam.
2022. szept. 27. 20:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha terapiara mennel a panasszal?
2022. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Régóta járok pszichológushoz szorongás miatt, de ez nem javult.

Sajnos azonban a fogam nagyon fájt múlt héten, kaptam antibiotikumot és most muszáj kikezelni, nem halogathatom, másképp akár el is veszíthetem idővel.

2022. szept. 27. 20:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Dehogy fog fájni. Úgy el fogja érzésteleníteni, hogy semmit nem fogsz érezni. Nem tudom, hogy mit használnak most, de nekem az utóbbi időben ki sem kell mennem a váróba. 3-4 percet vár és már neki is kezd. Mégsem érzek semmit. Legutóbb majdnem elaludtam tömésnél. Egyedül a nyálelszívót nem szeretem, annyira kiszárítja a számat, hogy a végén már nyelni is alig bírok. Ne félj, nem lesz gond!
2022. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd... A fogorvos nem végez olyan kezelést, amibe nem egyezel bele. Minél tovább halad a gyökérkezeléssel, neked annál jobb. De bármikor félbe tudod szakítani és hazamehetsz. (Amit persze ne tegyél meg, de nyugtató hatású gondolatként ez járjon a fejedben!)
2022. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8 Nekem is hasonlóan járnak el. Mivel nem kérek fájdalom csillapítót, az utóhatása miatt. Nem szerettem, hogy még fél napig zsibbad a szám. Ettől a spraytől meg beszélhetnékem van, mikor nem nagyon lehet és jókat kacagok, ha tudok. Szóval kedves kérdező kérjél Te is ilyen "kábítószert" , ecseteld mennyire félsz..

Légy bátor és erős !!!

2022. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!