Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 17évesen nőhet a leghátsó...

17évesen nőhet a leghátsó fogam lent?

Figyelt kérdés

1 2 héttel ezelőtt éreztem h a foginyemmel nem oké ott valami de nm igazán foglalkoztam vele majd éreztem hogy "nyílik szet" mintha kimarta vna valami... már 2 3 napja érzem h valami nagyon nem oké és láttam egy kisebb fogdarabot ... hirtelen azt hittem hogy rosszul húzták ki a fogamat fel éve és bent maradt egy db , de ez hátrébb van azaz leghatul... és igazán úgy néz ki mintha most bújna elő... brutálisan faj ha étel ér hozzá vagy az intézet piszkálni amit feszít szét...

Lehetséges ez?

A fogalmat ápolom!



2022. okt. 11. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsességfog 18-25 éves kor körül nő. Valószinüleg az lehet.
2022. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsességfog. Nézz utána.
2022. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsességfogra gondolsz?

Nekem az egyik alsó 22 koromban kezdett kinőni, a két felső pedig 30 évesen.


Általában 18-25 éves kor között bújik ki, de egyénenként lehetnek eltérések. Ismerek olyat, akinek 50 valahány-évesen kezdett kibújni az egyik alsó :)


Ha nagyon fáj, megnézetheted fogorvossal, mert néha ferdén kezd nőni, de amúgy sem árthat, ha ránéz egy szakember. Amennyiben nincs vele nagy gond, magától szépen ki fog bújni, csak beletelik néhány hétbe.

2022. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, uh azért néhány hét az sok dehat ha néhány hét akkor néhány hét nem lehet sürgetni... Köszönöm!
2022. okt. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!