Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy 17évesen...

Normális, hogy 17évesen kopaszodom?

Figyelt kérdés

Rendesen már V alakú a hajvonalam normális ,hogy ilyen hamar elkezdtem kopaszodni?

Ha nem is megállítani ,de legalább valamivel lassítani tudnám esetleg? Pl alpecin sampon mennyire hatásos csak annyira h lelassítsam legalább? Vigy mit ajánlanátok? A válaszért előre is köszi.



2020. márc. 30. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan osztálytársam, aki már a leírt módon kopaszodott ebben az életkorban, a legjobb tanuló volt, most 76 éves. Tudományosan bizonyított ellenszere nincs, ha nagyon zavaró, akkor hajbeültetés vagy paróka kell.
2020. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem normális,de sokat nem tudsz tenni.
2020. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, menyire előrehaladott a kopaszodás vagy hajhullás. Minden esetre némi kovaföld + biotin + cink tabletta nem fog ártani, ellenben lehet, hogy használ.
2020. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én javaslatom: kevesebb stressz, több alvás, ez legalább megállítja a kopaszodást.
2020. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hellmano ***** válasza:
Volt 22 éves osztálytársam, akinek már rendesen megvolt a patkó alakú kopaszsága, nem full kopasz volt fenn, de rendesen ritka ő 25 éves korára holdfényesre kopaszodott fenn azért az is durva , mert kb. 30 fele kezdenek el kopaszodni nagy átlagban az emberek. Nálad a 17 elég korainak tűnik.
2020. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de van aki már a 20-as éveiben elkezd kopaszodni - genetika. Ha hirtelen jött hajhullás az mögött számos tényező állhat (pl. gyulladási gócpont a szervezetben). Ha továbbra is hullik a hajad akkor a járvány végén érdemes felkeresni egy bőrgyógyászt egy vizsgálatra hogy kizárjon pár lehetőséget.
2020. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. márc. 30. 20:53
 8/12 anonim válasza:

Szia!


Nem normális, de sajnos ez létező dolog. Saját tapasztalat. Iszonyat sűrű hajam volt, de 18 évesen azt vettem észre én is, hogy fejtetőn hullik a hajam. Apámnak még most 60 évesen is rengeteg haja van (nem is kopaszodik), viszont anyai nagyapám részéről örököltem a kopaszodást. 28 éves koromra fejtetőn teljesen megkopaszodtam. Eleinte a homlokomnál húzódott fel, aztán észrevettem, hogy a fejtetőmön hátul is ritkul a hajam, majd eltűnt a teljes fejtetőmről.


Az ilyen alpecin samponok nem hatásosak sajnos. Genetikai kopaszodásra nincs gyógymód. Ezzel sajnos meg kell barátkoznod. Utálok kopasz lenni, de nem tudok mit tenni. Kénytelen vagyok az egész fejemen vagy nullással vágni vagy leborotválni.

2020. ápr. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 VISOR válasza:

avodart , havi 7000 ft , csökkenti a hormonszinted


samponok csak pénzkidobás

2020. ápr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 VISOR válasza:
2020. ápr. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!