Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vert már át titeket magánfogor...

Vert már át titeket magánfogorvos?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
nem
2022. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen. A szóbeli megállapodáshoz nem tartotta magát. Mondjuk ahol meg írásban szerződnek, ott meg minden felelősséget helyből kizárnak. Hogy is mondják? Csak beteg ne legyen az ember...
2022. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és miben vert át?
2022. okt. 12. 10:56
 4/7 anonim válasza:
95%

Alsó fogsoromat 3 implantátum után ragasztotta és a jobb oldalán nem ér össze a fogam. Csak a bal oldalon tudok rágni.

Fogsorom alatt begyulladt a fogam. Egy hetet vártam a fogorvosra, kínok között, amíg a kivágott fogsor alatt kihúzta a fogamat.

Drágább ajánlatot fogadtam el az implantátumoknál, mégis 3 hónap alatt lett kész. Az implantátumba becsavart fej kilazult. Az orvos éppen szabadságon volt. Kézzel visszacsavartam. Később aláiratott velem egy jegyzőkönyvet, hogy a további kezelésekre felelősséget nem vállal, mert nem ö csavarta vissza.

2022. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Magán nem vert át, a körzetis viszont, akihez csak egy beutalóért mentem egy rakás kezelést számolt el a TAJ-számomra. Én kezelésre csak a magánhoz járok, a körzetisem egy sarlatán.
2022. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4, az igen :( Ezek üzletemberek mind..
2022. okt. 16. 11:49
 7/7 Ilona Bp válasza:
100%
A fogorvosok is emberek, ezért rögtön kérj árajánlatot, ha implantániumot készitteszt.A férjem elment a fogorvoshoz,, hazajött elmesélte, hogy mennyit kér a fogorvos.Kérdeztem a férjemtől, hogy ezt irásba is adta ? mert a szó elszáll. Kérjen tőle irásos árajánlatot.Az fogorvos küldött is neki egyet, de az összeg horribilis lett.Azzal indokolta, hogy a szóbeli ajánlat az számla nélkül lett volna, az irásos meg számlával készült és ott az Áfa dobja igy fel a végösszeget.
2022. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!