Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Őrülten fáj a fogam, mit...

Őrülten fáj a fogam, mit csináljak már?

Figyelt kérdés

Tegnap megettem egy joghurtot délután, amit ritkán szoktam,fogat is mostam este.. éjszaka arra keltem h nagyon fáj a felső bölcsességfogam.

Ezek szerint lyukas lehet. Túl hátul van nem látok semmit. Nincs bedagadva, de fáj róla a fülem a halántékom és hátul a tarkóm. Már 3 gyógyszert vettem be, de nem használ pedig nagyon erős.

Öblögettem Phlogosollal, Corsodyllal, cserszömörces szájvízzel, Gingisollal de nem használ. Megőrülök.

Ha hideg vizet iszok ordítok úgy fáj.mit csináljak Tegyek melegvizs borogatást az arcomra? Mert a meleg víz jól esik ha azt iszik,akkor nem fáj.

Ilyenkor a föld alól se tudok egy fogorvost keríteni.


2022. okt. 29. 18:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó a whiskey, csak az ember sajnálja kiköpni.
2022. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na igen, erre gondoltam én is.
2022. okt. 29. 18:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a pálinka (50%-os) és a hideg víz segített szüntetni. Fájdalomcsillapítók semmit sem érnek.
2022. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!