Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok segítségét kérném....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítségét kérném. Őrülten szerelemes vagyok egy lányba de nem merem neki bevallani. Mit javasoltok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valld be. Lel. Mit csinalj. Hatraszaltot
2018. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valld be tényleg!:) Egyébként egy hátraszaltót azért én is megnéznék:) Amúgy nem kell rögtön ilyen konkrétan nyíltan, hanem menj, kérdezd meg lenne -e kedve esetleg valamikor elmenni veled pl moziba, vagy pizzázni, vagy sütizni, stb. Ha moziban gondolkodsz; akkor úgy talizzatok, hogy hagyjatok még vagy a film előtt, vagy a film után legalább egy fél órát beszélgetni, de inkább egyet. Szerintem úgy jó lenne. Ha nagy sor szokott lenni, akkor szerintem inkább egy órát hagyjatok, de minimum inkább 3/4-et; vagy ha utána akartok beszélgetni, akkor meg amennyi időtök van, ameddig meg nem unjátok egymást.
2018. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Milyen gyakran találkoztok?
2018. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Csak tetszik az a lány, vagy ismered, és úgy szereted, ahogy van?

Egy suliba jártok? Mert akkor sokat mosolyoghatnál rá, és ez sokat számít.😃

2018. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy osztályba járunk.
2018. okt. 27. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd, higy egy csapat idegen mondja meg mit csinálj, akiknek még az arcát se látod :)
2018. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért elég sok dolog számít? Mióta ismered? Mennyit tudsz róla?
2018. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KrIsZAMeNo ***** válasza:
Na jó várjunk, igaz nem vagyok lány. De szerintem osztályon belül nem kéne kikezdened senkivel. Ez csak az én véleményem, mert ha nem ismered eléggé összejössz vele, majd szakít valamelyikőtök és megbélyegzi az iskola végéig az utána lévő kapcsolatot is. :/ tapasztalat...
2018. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!