Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés mennyire fáj...

Gyökérkezelés mennyire fáj közben és utána?

Figyelt kérdés

Ugye, attól mèg mert most fáj a fogam az injekció fog hatni és el tudják érzésteleníteni? 😩

Mennyire kellemetlen a beavatkozás ? És utána mennyire fáj?



2022. nov. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
érzéstelenítés után nem fogsz érezni semmit, utána meg már nem is tudna fájni, mert konkrétan az érzőidegeket szedi ki a fogból.
2022. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha rosszul érzéstelenít akkor eléggé, a jól akkor egyáltalán nem!


Ha jól vagy beérzéstelenítve akkor azt onnan tudod, hogy ha a körmödel, vagy egy keményebb dologgal megkocogtatd a fogadat akkor a nyelved nélkül kitapintva nem tudod megállapítani melyik fogadat kocogtattad meg!

2022. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Nekem mikor úgy mentem, hogy fájt, még az injekciók után is fájt a kocogtatás, úgyhogy nem kezdte el, hanem írt antibiotikumot és csak utána.

Viszont egyszer megszívtam, sima ügynek tűnt, aztán 1x fúrásnál bekapta az ideget vagy én nem tudom, de olyan brutálisan éles fájdalom volt, hogy azt hittem ott ájulok el

2022. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!