Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a bal, felső...

Mennyire fáj a bal, felső 6-os fog huzasa?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt nagyon leromlott a fogam, bal, felső 6-os. 3 Oldala látszik, nagyon szuvas. Az egyik oldala nem látszik, fekete már a fogam. Mire számítsak, ki fogja tudni huzni? Nincs begyulladva, nem fáj, csak érzékeny inkább. De borzalmasan félek hogy mit fog vele csinálni. Szerintetek ki lehet húzni szajsebesz nélkül? Ajulos, panikolos vagyok egyébként, holnap délután 16:15re megyek, de már most se enni se pihenni nem tudok.
2022. dec. 15. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Ha fogoval meg tudja fogni, akkor nem kell szajsebesz.

Kapsz erzestelenitot, aztan semmit nem fogod erezni

2022. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En sosem feltem, mert tudom hogy meg akarja menteni a fogam es illetve sosem hagyom kirohadni a fogam.
2022. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltál már vizsgálaton? Egész biztos, hogy muszáj eltávolítani?

A feltett kérdésedre nagyon nehéz válaszolni. Először is, lerohadt gyökereket is ki lehet szedni emelővel, az hogy hány fala van meg a fognak, nem jelent semmit. Másrészt van olyan orvos, aki inkább hozzá se nyúl, egyből szájsebészhez küld.

2022. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!