Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Titeket zavar, ha hiányzik...

Titeket zavar, ha hiányzik fogatok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, de meg nem tudom megcsinaltatni.
2023. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos a diákjaim nagyon gonoszul beszólogatnak. Nem értik meg, hogy tanári fizetésből nem lehet megcsináltatni
2023. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, de hogy mennyire, az attól is függ, hogy melyik fogam hiányzik. Ha nincs rögtön pénzem megcsináltatni, de oldalt van a fog, tehát egy mosollyal nem látszik rögtön elől, hogy bszmeg, hiányzik, akkor elélek nyugodtan addig is. Maszkot sem furcsa viselni, amióta covid van, hiányzó fog nélkül is naponta viselem (nem a vírus miatti para miatt). Ha viszont elől hiányozna, maszkban is feszélyezve a hiánya.
2023. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen zavar, de ha rohadna az jobban zavarna. Szerintem gázabb egy kirohadt fogsor mint az, hogy valakinek hiányzik pár foga. Nekem hála istennek csak hátul hiányzik, de most már rendszeresen járok fogorvoshoz így talán a jövőbeli veszteségeket valamelyest elkerülhetem.
2023. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs pénzem megcsináltatni.
2023. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
A kirakat kész van. Hátul meg senkit nem érdekel. A megcsináltatás spórolással kezdődik.
2023. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!