Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 gyökérkezelt fog gáz 18 évesen?

3 gyökérkezelt fog gáz 18 évesen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Nem feltétlen gáz ez.

Ha visszatekintesz, hogy milyen volt a szájhigiéniád az elmúlt években és tettél rá magasról, akkor lehet kicsit gáz, de sajnos sok esetben nem tehetünk ezekről, genetikai "adottság".

Én például reggel este alaposan moson a fogam, fogszabályzóm is volt, akkor duplán figyeltem rá, fogselyem minden, mégis lett gyökérkezelve és sajnos már húzva is hátul fogam.. 24 évesen.

Szüleimnek problémás fogaik voltak már fiatalon sajnos. De ezért neveltél belénk nagyon, hogy mi fígyeljünk oda.

2023. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Én is valami nagyon rossz genetikat orokoltem . Nagyimnak ilyen korában már műfogsora volt ( bár azóta is tart wtf) , szüleim szinten, apukám 30 éves korára büszkélkedett kb négy eredeti foggal, anyukám többel, de mind rossz volt. Engem se neveltek valami nagy száj higienaval, de felfogtam. Egy húzás és egy gyökér kezelés kellett ..azóta mint a kisangyal, mosom , heti 1x elmex gél fogmosas, heti legalább 3 fog selyem vagy fogkoz tisztító, illetve megfelelő fogmosas, napi min egy de inkább 2 , nyelv mosás, így megvagyok. Azóta nem kellett egy fogtomes sem :)
2023. jan. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!