Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül 18év fölött az...

Mennyibe kerül 18év fölött az állandó fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Akinek van,vagy nem rég rakatott az írjon!

Aktuális árakra lennék kiváncsi és légyszi azt is írjátok le,h hol rakattátok fel.

köszi:)


2010. okt. 3. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én itt csináltattam:

www.dentokorrekt.hu

Elég sok helyen voltam konzultáción, és a legtöbb helyen horror árak voltak. Ez a doki nagyon ügyes, egyetemi tanár, ráadásul az ő árai a legjobbak (én legalábbis nem találtam olcsóbbat)

A minifém fogszabályzó 150 ezer (ez a két ív ára, alulra-felülre) a műanyag 200 ezer, a zafír 250.

A későbbi kezelések árai nagyjából még egyszer ennyibe kerülnek. Nekem minifém van, szerintem a vége olyan 400 körül lesz.

Ennél olcsóbban nem úszod meg, ugyanis 18 éves kor fölött már nem egészségügyi beavatkozásnak számít (fiatalon ezért támogatja a TB) hanem szépészeti beavatkozás.

2010. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

köszönöm szépen a válaszod.

az a baj h nekem már volt állandóm még 13 évesen csak nem engedtem akkor én hülye h kihúzzák 2 fogamat és ezért visszaállt minden az eredetibe :(

még akkor gyűjtögetek hozzá:D

2010. okt. 5. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!