Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek,Hogy ne fèljek a...

Mit tegyek,Hogy ne fèljek a foghúzástòl?

Figyelt kérdés
2023. febr. 3. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem a fogorvostól , nem a fájdalom miatt, hanem mert nagyon érzékeny a garatreflexem. Keresni kell egy türelmes ÉS EGYBEN JÓ fogorvost , elmondani hogy mi a gondod (félsz),és amikor beleülsz a székbe megpróbálni midnent kizárni és csak valami szép dologra gondolni.

A foghúzás amúgy nem fáj ne aggódj , utána igen, de bőven elviselhető.

2023. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem örvend mikor fogorvosi székbe ül.
2023. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor ott leszel, elmúlik a félelmed. Nekem is így volt pedig halálfélelem volt előtte, hidd el a várakozás a legrosszabb része. Az érzéstelenítőbe konkrétan tuti van valami, ami ellazít egyébként, mert utána nagyon megnyugodtam és húzás közbe is már nyugodt voltam. Ha érzékeny vagy émelygés stb vegyél be előtte Daedalont.
2023. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Sokat járok fogihoz, sajnos. De a mai fogorvosok olyan injekciót adnak, hogy semmit se fogsz érezni. Fiatal legyen és ha lehet szájsebész. Asszonynak 4 bölcsesség fogát húzták ki. Elsőnél még nagyon félt, a 4diknél már ő asszisztált. :D (na jó nem, de tényleg nem félt, nem is viselte meg) Olyan szurit kapott a dokitól, hogy azt se tudta, hogy van-e még arca. Első alkalommal pont attól ijedt meg, hogy egy szúrás, áramütés-szerű érzés aztán már akár fűrészelhették is volna le a feját, azt se érezte volna.
2023. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!