Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső bölcsességfog műtét...

Felső bölcsességfog műtét után,kinek mik a tapasztalatai? Volt szájzár,fájdalom,duzzanat? 3/4 részben már kint van,csak picike ín fedi belül.

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy olyan fogat szedtek ki eddig. Észre sem vettem és úgy rémlik utána sem volt semmi. Olyannál volt, ami keresztbe állt, három darabban jött ki alulról.
2023. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felso bolcsessegfogak nem veszesek altalaban es konnyebben ki is jonnek. Nekem mindket felso 1 perc alatt jott ki, nem viccelek. Nagyon gyorsan ki lehet oket szedni. Az elso par nap kellemetlen de abszolut kibirhato kategoria. Kicsit bedagadt a helye de az 4-5 napon belul elmult. Minimalis szajzaram volt csak de mint irtam egyaltalan nem veszes ne felj tole.
2023. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Neked már késő amit írok de mások még rákereshetnek és láthatják. Szóval nálam az volt hogy szóltak előre jegeljem nagyon, minél jobban jegelem annál kevésbé lesz probléma. Szintén fenti volt, tehát nehezebben hozzáférhető. Jegeltem úgy ahogy pár óráig, és akkor ezzel lett némi duzzanat még, ami pár nap alatt lehúzódott. Jegelhettem volna gondosabban és tovább is, akkor valószínű nincs még ennyi se. Ha pedig abszolút nem jegelem, akkor tuti feldagadt volna, és szenvedtem volna mint a kutya.
2023. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!