Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi lehet szerintetek?

Ez mi lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja műtötték ki két bolcsessegfogam. Egy ideig nagyon fájt, aztán elmúlt, de mostanában megint rossz. Az egyik kihúzott fog helyen van valami. Nem fehér színű, és nem tudom mi az, de nagyon nehéz miatta enni is. Mintha valami nőne a fog helyen, vagy kijott a varrat. Nem tudom. Elvileg felszivodo varratok vannak, de baromi zavaró és nem tudom mit kezdjek. Arra nincs pénzünk jelenleg hogy megint elmenjek szajsebeszetre és súlyos 10 ezekért újra ránézzenek.

2023. márc. 11. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
16%
Ehhez nem kell 10ezreket költeni. El tudsz menni a körzeti orvosodhoz is, teljesen ingyen, aki meg tudja nézni. A varratok elképesztően zavaróak tudnak lenni, sokszor kiszedik a felszívódót is. Ha nálad ez a probléma, akkor simán meg tudja oldni a körzetes fogorvos. Az is előfordulhat, hogy marad bent csontszilánk, ami ki akar jönni. Ezt is általában meg tudja oldani a körzetes orvos, de ha mégse, van állami szájsebészet, ami szintén ingyenes. Ezek nagyon rutin műveletek, nem kell hozzá semmi extra felszerelés. Amúgy ahova én járok magán fogászat, ott ilyen műtét utáni korrekciókat, varratszedést ingyen csinálnak. Minden esetre, így ne hagyd. Ha valami ott útban van, az csúnyán be tud gyulladni, egy hónap az még elég friss.
2023. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!