Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzetis fogorvostól kérhetem,...

Körzetis fogorvostól kérhetem, hogy egy alkalommal tömjön be egy fogat és egy másikban cseréljen tömést?

Figyelt kérdés
Péntekre van időpontom, de közben elkezdett nagyon fájni. Az a baj, hogy van egy lyukas fogam, és mellette egy betömött, ami a szájsebész szerint gyulladt, szóval abban meg ki kéne cserélni a tömést. Most nem tudom, hogy melyik a ludas, mert amikor még voltam a szájsebésznél, akkor egyik sem fájt. Szóval félek, hogy ha pénteken be is tömi mondjuk a lyukast, ugyanúgy fájni fog, mert a gyulladás a bibi.

2018. ápr. 30. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá ideje, nincs sok beteg, akkor igen, meg tudja csinálni. Ha két külön oldalon lenne, az már gáz, azt szerintem nem vállalná be, de ha egy oldalon van két fog, akkor így is úgy is be van az egész zsibbasztva, tehát ha ideje van, akkor neki tök mindegy, hogy megcsnálja-e mindkettőt.
2018. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor megkérdezem tőle majd, hogy megcsinálja-e mindkettőt.
2018. ápr. 30. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban azért nem lennék biztos, hogy egy gyulladt fogat letöm egyből, általában le szokták húzatni a gyulladást Dalacinnal mielőtt egyáltalán hozzányúlnak.
2018. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!