Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másik magán fogorvos hajlandó...

Másik magán fogorvos hajlandó helyrehozni amit a mostani fogorvosom elrontott szerinted?

Figyelt kérdés
Sajnos a mostani fogorvosom elkezdte a koronát, de aztán egyszerűen nem volt hajlandó időpontot adni mindig kitalált valamit sokszor hívtam őket. Egyszer nagy nehezen adott oda mentem ott sem volt. Ez a fogorvos régen nagyon normális volt nem értem mi lett vele. Ideiglenes korona kiesett csak a csap van bent, közben viszont kitört egy mellette lévő gyökérkezelt fog is ami kellett volna a koronához. Szóval szerintem már nem lesz végrehajtható. Szerintem a csapot ki kell szedni és akkor fog pótlás a kitört fogból is alig maradt valami. De nem tudom nem vagyok fogorvos. Mindenesetre ezt egy új orvos helyre hozza vagy nem fogja? Nem tudom mennyire allergiásak arra ha más munkáját kell helyrehozni. És ha senki nem vállal és a régi fogorvos sem hajlandó semmi tenni akkor mi lesz velem. Egyébként néha fáj és amikor felhívtam hogy fáj akkor adott két hétre időpontot és akkor volt az hogy elmentem és ott sem volt. Szerintem megbolondult.

2023. márc. 26. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megcsinaljak, hisz neki az pénz.


Plasztikas csoportban szoktam látni, hogy x orvos elrontja és inkabb elmegy y-hoz, hogy csináljon vele valamit. Szerintem a fogászatban sincs ez másképp.

2023. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem hajlandóság kérdése. A fogorvos a rossz fogakból él, neki ez a dolga. Azért egyáltalán nem ritka, hogy egy fogat többen kezelnek. Nyugodtan válassz valakit, aki szimpatikus, elmondod mi a helyzet, és ki fogtok valamit találni. Annyit érdemes megjegyezni, hogy ahány orvos, annyi szakvélemény. Lehet, hogy másfajta kezelési tervet fog vázolni, mint a jelenlegi fogorvos, mivel mindenkinek mások a módszerei.
2023. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!