Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megteheti a gyerekorvos, hogy...

Megteheti a gyerekorvos, hogy nem ad igazolást, ha nem megyek el fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Pénteken elmentem igazolást kérni, mert fogfájás miatt nem mentem be csütörtökön a suliba, megnezte a gyerekorvos a fogamat és azt mondta, hogy nem ad igazolást, amíg nem megyek el fogorvoshoz. A fogam azóta már nem fáj, igaz előtte nem aludtam éjszaka, de már egyáltalán nem fáj, csutortok ejszaka minden nélkül fáj, most akarmit csinalhatok vele, nem faj.


Tényleg muszály elmennem fogorvoshoz? És neki muszály engednem, hogy hozzányúljon?



#Fogorvos, igazolás, rossz fog
2023. ápr. 24. 08:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha nem is mondták, kérjél időpontot ellenőrzésre. Akkor megbeszélhetitek, milyen további teendők vannak még.
2023. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
38%

"de remelem tenyleg menthetetlen volt a fogam"

Egy külső látványra ínyig lepusztult fekete gyökércsonk, aminek a lentebbi része is gyulladásban volt, és ez a gyulladás még az álkapocs-csontra is átterjed, és tulajdonképpen az fájt. És ezek után még megkérdőjeleződik a fogorvos szakmaisága. Ehhez már tényleg kell a nagy arc...

Jézusom!

2023. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!