Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan mossam a fogam?

Hogyan mossam a fogam?

Figyelt kérdés
Sokszor járok fogorvoshoz, többnél is voltam már és mindegyik azt mondta hogy rosszul mosom a fogam. Na most én minden reggel, este sztem a legalaposabban csinálom (elektromos fogkefével ráadásul) emellett használok fogselymet is és amúgy nem értem hogy mit kéne még csinálnom.

2023. máj. 24. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok esetben egyébként a hagyományos fogkefe- a foghoz megfelelően passzoló, tehát egyénfüggő kinek melyik a jó- hatásosabb. A kevésbé jól hozzáférhető helyeke is, esetleg más szögből kéne mosni, túl erősen sem szabad, illetve hagyományos fogkefével körkörös mozgással kell, és nem sikálva. vagyis én inkább egy puhább sörtéjű hagyományos fogkefét javasolnék, de vannak fent videók is a neten a helyes technikához. És persze 2 percig mindenképpen tartania kell a napi kétszeri fogmosásnak. Különös figyelmet kell fordítani az olyan helyekre, amik a fogak esetleges rossz dőlésszöge miatt nehezebben hozzáférhetők.
2023. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem a fogorvost kérdezed meg? Valahol külön elmagyarázzák ezt részleteiben.


Neki kell amúgy is tudnia, mit lát hibának nálad.

2023. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kattints a linkre és elolvashatod a helyes technikát. Ez csak három féle, van még sokféle.
2023. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Alaposabban.
2023. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!