Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzás után 10 nappal,...

Foghuzás után 10 nappal, fehér az inem, ez bajt jelent? Hozzá teszem, sokkal kevesebbet eszem, próbáltam pótolni, ezt több folyadékkal, esetleg van köze hozzá? Vagy gyulladás lenne a háttérben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor gyogyulni kezd a huzas helye, akkor elkezd feher nyirok kepzodni, ami nem genny, ezutan pedig osszeforr az iny.
2023. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Körülötte elég hosszasan fehér az inem. Hozzá teszem 5 kilót leadtam 2 hét alatt.
2023. jún. 10. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyulladas szerintem fajna es inkabb voros lenne. Inkabb mutasd meg orvosnak, ha aggaszt. A fogad miatt mar reg ehetnel. Nagyon sok ennyi fogyas, ezzel lehetne inkabb osszefuggesben. Ha szandekos, ne tegyed.
2023. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szándékos. Csak sajnos nagyon pánikolos vagyok. De azért a jővő héten benézek a fogorvoshoz, mert jól vissza is húzódott.
2023. jún. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!