Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha még most sem jó akkor...

Ha még most sem jó akkor semmit nem ért a kezelés?

Figyelt kérdés
2 napja kaptam végleges gyökértömést a fogamra és még most sem túl jó. Érzek valamiféle fájdalmat, ami gondolom ilyenkor már nem normális
2023. jún. 16. 08:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem is eszem azon az oldalon,tehát nem ráharapásra érzékenym
2023. jún. 16. 08:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg fáj vagy érzékeny, nem kellett volna véglegesre betömni. Nem kérdezte az orvos, hogy érzékeny-e még? Mindenesetre könnyen lehet, hogy pár hét alatt rendbe jön. Ha egy hét múlva még fáj, beszélj az orvossal telefonon. Lehet, hogy egy antibiotikum-kezelés megoldja.
2023. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El ne felejcsed, hogy meg lett bojgatva a fogad, - pàr napig lehet érzékenység, fàjdalom. Addig is inkàbb csak levest és pépes dolgokat egyél.
2023. jún. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet hetekig is érzékeny, mert a lágyszövetekben a gyulladás míg felszívódik, az lehet sok idő, ha nagyon be volt gyulladva. Nekem 1 hónapig volt érzékeny a gyökértömés után, 2 hetente jártam a dokihoz, de mindig megnyugtatott, hogy teljesen rendben van, csak idő kell hozzá, mondjuk nekem harapásra nem fájt.
2023. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem speciel akkor ujra rontgeneztek, latszott, hogy a meg nem rendezodott gyulladas az belobbant, kifurtak a vegleges tomest es tovab kezeltek. Maganorvosnal volt, es ezert nem szamolt fel semmit.
2023. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!