Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után a mellette lévő...

Foghúzás után a mellette lévő fogam tövében feszülést, nyomást érzek.Bármi hozzáér nagyon érzékeny. Ez egy teljesen egészséges fog. 1 hete húzták ki a mellette levő fogat,annak a helye már nem fáj.Mi lehet ez?Aggódok

Figyelt kérdés

#foghúzás #szomszéd fog
2023. júl. 2. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmozdult egy picit, mert elment mellole a tamasztas, vagy foghuzas kozben megnyomtak. Par het es ujra becsontosodik.
2023. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt! csak azert aggodok, mert a kihuzott fogamnak is az elso tunete a feszules volt....annyira felek, hogy ez a fogam is megserult vagy elkezd begyulladni es ezert a feszules es megint huzas lesz a vege?
2023. júl. 2. 14:52
 3/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Két hónapja kihuztàk a bölcsességfogamat mert ferdén nőtt ,rà az utolsó ràgo fogamra. És azóta is érzékeny sokszor fáj. A bölcsességfogam helye szépen begyogyult. Nekem azt mondta a doki hogy elmozdulhatott és azért érzékeny. Sajnos nem biztatott, azt mondta nem lesz jobb :-( bár én bízom benne hogy rendeződik.
2023. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia...sajnalom:(..nekem se sokkal jobb...te mit hasznalsz ra? nekem adtak a zold elmex es sensodyne rapidot

es ha a fogad elmozdult nem lehet valahogy vissza tenni?

hihetetlen h nincs erre semmi:(

2023. aug. 4. 21:08
 5/7 anonim válasza:

Sensodyne szájvizet és fogkrémet ajánlott a fogorvosom. De gyermekkorom óta ezt a fogkrémet használom mert érzékeny az inyem.

Múlt héten vissza mentem vele és megpróbalta gyökér kezelni de sajnos nem sikerült :-( ki is húzta. Nem tudnak vele semmit csinálni.

2023. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oh sajnalom:(

neked hanyas fogad volt?

2023. aug. 13. 15:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja most olvastam vissza..akkor gondolom a 7. fog.
2023. aug. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!