Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Várjak még 1 hetet vagy huzassak?

Várjak még 1 hetet vagy huzassak?

Figyelt kérdés

Hello hello sziasztok!!

Lényegre térek szóval pár éve gyökérkezelték a fogam minden szuper volt nem volt baja se semmi. Viszont 2 hónapja kiesett belőle a tömésem ami nem zavart, mert ugye nem fáj. Kérdésetekre válaszolok előre költöztünk így nem tudtam előbb dokihoz menni mert minden papírt megezeket kellett intézni. Meg nyugdíjba ment a fogorvos akihez tartoztam volna. Szóval kiesett meg minden 2hete kezdett el fájna ha belement valami és arra plusszba ráharaptam. Nem szarakodtam elmentem maszekhoz elmondtam neki ez meg ez van. Azt mondta azért volt érzékeny mert a fogínyam belenőtt a lyukba és azt nyomtam agyon. Tett bele gyógytömés ami az ezelején annyira fájt majdnem odaszartam a küszöbre de utána jobb volt. 1 hét múlva kell visszamennem, jó volt nem fáj harapásra se maga a fogam sem se az ínyam. Aztán rá 1 napra vége minden jónak. Kezdett harapásra érzékeny lenni, de nem veszedelmesen. Rá még 1 napra azaz tegnap már úgy fájt, hogy enni se tudok mert elkezd fájni mint a rosebb meg ha nem csinálok semmit is lüktet és fáj. Gyógyszereken élek 3 fajtán egyik se érezteti a dolgát. Aztán a hideg ami segít jéghideg vizet iszok de ebbe az órába 4 litert megittam vagyis inkább minden órába annyit fejenként. Végén meg ez miatt lesz bajom annyit iszok mint a lovak hogy ne fájjon. Melegre viszont iszonyatosan érzékeny és rohadtúl fáj.

Ez az én gondom a kérdésem pedig igen az, hogy megvárjam azt az 1 hetet hátha csak a fogínyam gyulladt be a nyomkodás miatt és azért ennyire érzékeny ja meg igyak e még 20liter vizet naponta

Vagy menjek huzassam ki a pcsába vagy menjek el röntgenre hogy gennyes e az öcskös?



2023. júl. 7. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg menthető, nekem minden pénzt és időt megérne, hogy megmentsék.
2023. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp mentsd.Ha jól megcsinálják most még sok évig veled maradhat.Ha meg kihuzatod akkor jon a baszakodad a potlasal.
2023. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!