Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés fájdalmas lesz még?

Gyökérkezelés fájdalmas lesz még?

Figyelt kérdés
Elmentem másfél hete az iskolai fogorvoshoz vizsgálatra. Azt mondta az egyik fogamat valószínű gyökérkezelni kell. Megröntgenezte és valóban gyökérkezelni kell. Adott be 1 érzéstelenítőt és kifúrta gondolom ez az amikor feltárja az idegeket. Na ez a rész fájt egy kicsit. Utánna belerakott egy gyógyszeres vattát és másnap vissza kellett mennem. Visszamentem és kiszedte de én annál fájdalmasabbat még nem éreztem, ahogy kimentem a fogászatról sirnom kellett. Egy hét múlva vissza kellett mennem. Visszamentem adott be 1 érzéstelenítőt megpiszkálta, hogy fáj e. Mivel fájt adott be még 1 érzéstelenítőt és azt mondta betömi gyógyszerrel amitől elhalnak az idegek és legközelebb már nem kellene fájnia. Nagyon féltem így is elmenni. Rosszabb lesz még? Fájni fog?

2019. szept. 24. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt legutóbb, így én is kaptam bele gyógyszeres tömést, amikor 1 hét múlva visszamentem, injekció nélkül sem éreztem fájdalmat.
2019. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez arról szól,hogy gyógyszeresen kiölik az ideget.

Ha ez sikerül,utána nem fáj ,legfeljebb érzékenyebb ez a terület .

2019. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!