Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetséges, hogy én...

Hogyan lehetséges, hogy én "megállapítom" egyik fogamról, hogy valami nincs rendben vele, a fogorvosom pedig rendben találja?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogdokinál, mert egyik fogamat nem éreztem rendben, érzékeny, furcsa érzetem van, amikor a nyelvemmel piszkálom, és szürkésnek is látom a két fog találkozásánál. Ezt elmondtam neki, ő megnézte, majd közölte, hogy ő semmit sem lát. Pedig nagyon jó fogorvos, eddig minden apróságot észrevett a számban, le a kalappal előtte. Vagy csak odaképzeltem, hogy szürkül? (amúgy tényleg szürkül)

Köszi a válaszokat.


2010. okt. 18. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy rájött, hogy így csak 3 ezer Ft-os bevételei lesznek tőled (fogkő, kisebb tömések) és most már szeretne majd 1 év múlva egy 25 ezer Ft-os koronát tenni végre egy fogra, most felcsillant az esély..
2010. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Még van 1-2 ötletem, de gondolom nem vagy rá kíváncsi.
2010. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Soha nem fizetek nála, mivel körzetileg is hozzá tartozom (őt választottam), nem a pénzre megy ki a buli. Ő lelkiismeretes, becsületes fogorvos, és ahogy már említettem, eddig mindent észrevett a számban, még azt is mondta egyszer, hogy ha a továbbiakban is 5 percig mosom a fogam, ketté fognak törni, szóval ha a pénzért csinálná, nem kötné a lelkemre, hogy max 3 perc(és azt sem vette volna észre, hogy 5 percig mosom, ez amúgy nekem fel sem tűnt, csak amikor szólt, utána figyeltem, és valóban 5 percig tartott). Mondom, hogy nagyon jó szakember, ezért is furcsálltam, hogy nem látja, amit én, de ezt már tisztáztam magamban: nincs is ott a szürkülés, vagy ha ottvan, akkor annak ott kell lennie :)
2010. okt. 18. 20:40
 14/18 A kérdező kommentje:
*ott van
2010. okt. 18. 20:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy jó erős placebót, attól majd elmúlik.
2010. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia Te 25 éves női kédező. Már azon is felkaptad a fejed, hogy nőnek találtalak. Pedig nem mondtam, hogy szőke. Ezzel az ötperces fogmosással meg aztán végképp betetted a kaput. Egyébként milyen kefét ( fog) használsz, hogy a doki észrevette a +2 percet?

Javaslom, a szemedet is nézesd meg, nem e csak te látod a fogadat szürkének? Vagy nézzél valóban fehér papírt. Hogy egységesen fehérnek találod e?

2010. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szia kedves Kötözködő :) Feldobtad a napom (bár eddig sem alakult rosszul). Áruld el kérlek a korod!

Puha sörtéjű, "sensitive" felirattal ellátott fogkefét használok, bár ez nem volt mindig így.

(jelen pillanatban derül ki egyértelműen a hajszínem, de most már azt gondolom, hogy némi árnyék vetült a fogaim találkozási helyére, emiatt véltem más színűnek látni. Mert perpill homogénnek látom ...)

2010. okt. 19. 17:28
 18/18 anonim ***** válasza:
Úgy nézem én lemaradtam a flörtről...
2010. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!