Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlás implantátummal?...

Fogpótlás implantátummal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jobb fent ötös és bal fent hatos fogam hiányzik, kb 2 éve sajnos, de most jutottem el oda, hogy megcsináltassam…

Doki az implantátumot mondta, mitagadás félek, mint a franc.


Akinek volt már… hogyan zajlott? Nekem azt mondták nem fáj, de utána dagadni fog…


Tényleg le tudják úgy érzésteleníteni, hogy ez nem fáj? Hisz ez nem egy fogtömés, és még akkor is néha érez valamit az ember…

Mennyi időt vesz igénybe, amíg bekerül az implantátum?

Következő napokban mennyire fàj? (Bár ez nyilván egyéni)

Tényleg nagyon bedagad az arc?


2023. okt. 23. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyumnak csináltak 1-et. Ő azt mondta szinte semmit sem érzett. Jó alaposan be volt neki dagadva kb 1 hétig legalább.
2023. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az jó, hogy nem érzett semmit, a dagadás kevésbé.. olyan helyen is dolgozom…
2023. okt. 23. 16:54
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Páromnak most csináltak ilyet, semmi dagadás és nem is fájt neki. Annyi, hogy utána 1 hétig érzékeny volt, de más gond nem volt.
2023. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azzal még kibékülnék.. Azért ez egy kicsit megnyugtat, hogy ennyien mondják, hogy ott akkor tényleg nem fáj, sajnos én nagyon nehezen viselem az ilyeneket… otthon nyűglődök az még “ok”, de ha nekem fáj, nem tud dolgozni a doki, mert pánikolok
2023. okt. 24. 12:31
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

A párom is aggódós, meg nem szeret orvosokhoz járni, ő sem viseli jól a dolgokat, de erre azt mondta nem volt vele gond, annyit mondott még, hogy amikor berakták, akkor érzett egy feszítő érzést, de nem fájt csak fura volt, ráadásul neki először kihúzták a fogát és utána rakták be rögtön.

#3-as voltam.

2023. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hú nem tudom melyik a rosszabb, egy friss seb vagy egy teljesen összeforott, amit már kb faragni kell…
2023. okt. 24. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Több hónapos folyamat. Nekem így zajlott:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__1..

2023. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét fogad felül van..ne félj! felül tágul a csont szerintem nem fog fájni utána! amikor hazaérsz vegyél be egy fájdalomcsillapítót és még aznap estére is egyet..szerintem az elég is lesz.
2023. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást 🙂
2023. okt. 25. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne a bíztatást köszönd, hanem a biztatást! :)

[link]

2023. okt. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!