Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó ha így használom az elmex...

Jó ha így használom az elmex fogkrémeket? Ezekhez jó lehet/kellhet az elmex szájvíz?

Figyelt kérdés

Már egy ideje használom az elmex fogkrémek közül a zöld és piros színűt. Reggel a piros fogszuvasodás ellenivel, este pedig a zölddel szoktam, délben nincs lehetőségem fogat mosni sajnos.


Olvastam, hogy szájvizet sem ártana használni, ém ebből is az elmexet gondoltam.

Van piros és zöld ugyan úgy.


Szerintetek ebből is 2 fajtát kéne használnom mint a fogkrémből vagy csak a pirosat?

Azért választanám a pirosat, mert szerintem gyorsan romlanak a fogaim, szeretném megelőzmi.

Illetve szerintetek jó, hogy reggel-este így használom a fogkrémeket?



nov. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

A fluoridos fogkrém kifejezetten jó a fogaknak, csak ennek az a feltétele, hogy amit a fogkefével csinálsz az tökéletes legyen. A fogkrém ugyanis szépen elvan a tubusban, de ha nincs letakartva a lepedék, akkor teljesen felesleges. Ugyan ez vonatkozik a szájvízre is: egyik sem fogja helyetted lesöpörni a lényeget.

A szájvíz helyett inkább a fogköztisztítás az amit nem éredmes kihagyni, mert a fogközöket semmilyen hiperszuper fogkrém/szájvíz/kefe sem fogja neked kipucolni.

nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
#1 én az oxigénről még ennél is durvábbakat olvastam. A helyedben vigyáznék…!
nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak fent erről videók,oldalak.
nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

A szajviz az lenyegtelen igazabol, nem hasznal, de nem is art.

Ami fontos, az a fogselyem hasznalata, inkabb erre koncentralj.

nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!