Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális fogfájdalom?

Normális fogfájdalom?

Figyelt kérdés
4 hete voltam fogorvosnál, érzéstelenítő nélkül cserélt ki egy mély tömést. Marhára fájt, de utána elmúlt. Rá egy héttel, elkezdett fájni este. Először abszolút tűrhető volt, aztán napról-napra egyre jobban kezdett el fájni. Volt egy pár nap, amikor a hidegre nagyon durván érzékeny volt, és nagyon fájt, ekkor már fájdalomcsillapítóztam is, valamint napközben is fájt. Aztán, megint csak este fájt, ahogy teltek a napok már csak éppenhogy fájdogált. Aztán fejfájásra bevettem fájdalomcsillapítót, azóta megint rohadtul fáj, de csak este, amikor fekszek,de akkor elviselhetetlenül. Mit csináljak? Várjak még mert lehet, hogy esetleg csak valami ideget sértett, és majd elmúlik, vagy valami nagyon nem jó, és nem fog elmúlni?

dec. 6. 20:10
 1/5 petraa07 ***** válasza:
Fogászaton dolgozom. A tünetek alapján az a gyanú hogy elkezdett begyulladni a fog ideg. A hirtelen hirdre a reakció és az esti fájdalom tipikus tünete. Ez előfordult ha nagyon mélyen szuvas tömést kell cserélni. Van hogy megesik. Azt javaslom, hogy keresse fel mielőbb az orvost azzal hogy fáj a foga. Mondja el neki is így pontosan a panaszt. Valószínűleg kezelni kell de nyilván még kell mézet i orvossal. :)
dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, voltam azota, mert elviselhetetlenul fájt, es gyokerkezeltek. Fogbelhartya gyulladas volt:)
dec. 7. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt látnia kellett volna már az elején amikor cserélte. Dehát a jó magyar orvosok tojnak arra, hogy röntgent csináljanak.
dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En sem ertem, miert nem vette eszre, mondjuk nemtudom mit vartam, kesztyu es maszk nelkul csinalta:)
dec. 8. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor bármilyen jó kis fertőzést is elkaphatsz.
dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!