Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt a bent maradt gyökérdarabo...

Ezt a bent maradt gyökérdarabot szájsebész ki tudja szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma készült egy panoráma röntgenem, mert tavasszal tervezve van egy 5 tagos híd készítése. Körzeti orvosom megnézte a képet, és azt mondta hogy a pér évvel ezelőtti (6-os) foghúzásnál mintha bent maradt volna egy darab, amit ki kéne szedni mindenképpen pótlás előtt. Haza érvén kíváncsi voltam és megnéztem én is a felvételt...mondjuk én nagyon értek hozzá. Amit én látok, ott valóban mintha lenne valami, ráadásul szerintem elég lehetetlen pozícióban. Ez egy komplikált művelet, vagy mindennapos művelet egy szakembernek? Számomra elég vészesnek néz ki. Válaszokat előre is köszönöm!


Képeket ezen a linken érhetitek el: [link]



dec. 14. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Én sem értek hozzá de baromi sokat ültem fogászatokon, nekem is egy foggyökérnek tűnik. :D

Egyébként persze. Szájsebészeten mindent is megoldanak, nem kell aggódnod. Csak azt nem tudom, hogy ezt TB-re megcsinálják e, ha amúgy panaszt nem okoz. Körzeti fogorvos tud adni beutalót a szájsebészetre.

dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a gondolatom végére írni, hogy kaptam beutalót, csak időpontot kell kérni. Holnap ez meg fog történni szerintem. Köszönöm a válaszod!
dec. 14. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Már miért ne tudná?

A szakmája!

dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!