Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SNAP- on- SMILE foghéjat...

SNAP- on- SMILE foghéjat rendeltem, de nem helyezem fel még.Kérdezlek, akinek van, hogy hogyan veszi le a fogáról. És étkezésnél rendben? A doboz 3 lépést leír ugyan, de csak a biztonságos illesztésről, másról nincs szó.Komolyan érdekel engem.

Figyelt kérdés

Szóval csak a meglevő felső alsó de nem elég szép fogakra tehető fel?Ínyre is tapad? Remélem,használható is mint fog. Mivel mégse csak mosolyogni kell egész nap ??Akik megrendelték, mint én is, Ők hogyan használják nap mint nap ?

Remélem nem túl intim kérdés és hasznos választ kapok.



#Foghéj kezelése naponta
dec. 21. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Forralt víz oldja, jeges víz (jégkocka) fixálja.
dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, ennek nincs teherbírása.
dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, de még mindig csak ott tartok, hogy ez egy dísz.A használhatósága és hogy egész nap viselhető e , és ételre (Meleg vagy hideg) hogy reagál ? A videót köszönöm, érdekes volt, tanulságos is, de késő mert én is megrendeltem 12.990,- Ft + szállítás, és csak a felső sor. "Kedvezményes ár."Budapestről szólt az ajánlat, ezért is bíztam benne, hogy talán lesz részletesen leírva magyarul. Sajna csak megrendelés után derült ki mikor felhívtak, hogy ez egy nemzetközi hálózat. Bulgáriából például.Elég rossz a kedvem.Még mindig nem próbáltam ki.Nemsokára hozzálátok. Ez az orvos a videón eléggé arra játszott, hogy gagyi a termék tulajdonképpen egy fröccsöntött műag. darabka.Ezt előre hányan nem tudják.
dec. 21. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kb 4 éve használok ilyet, pár havonta cserélem, 3000 forintért szoktam rendelni a felső alsót, de csak a felsőt használom. Evéshez ki szoktam venni, iváshoz nem.

Ez egy fröccsentett műanyag, ami rászorul a meglévő fogaidra, az ínyedhez semmi köze.

Egyébként nem értem, egy csomó oldalon le van írva hogy mi ez, hogy működik és egy csomó videó van róla.

dec. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5/5 miután itt egy videót küldött Valaki, ( 3/5 ) azóta előjönnek más videók e témában de az én kérdésem nyitott maradt. Mostani válaszod segített is többet megtudnom.Egyet még kérdeznék,ha lehet, hogy hol rendeled meg, mert én vidéki kisvárosban lakom, postán házhoz jött ez is.Így jó volna. De ez nagyon drága volt , hiszen a szállítással együtt én csak az alsót rendeltem ára= 12.990,- + 1.990,-Ft szállítással összesen : 14.980,-Ft-ot fizettem.Packeta küldte -MPL postafutár hozta.Hát anyagilag ráfaragtam ezek szerint.Persze még ma kipróbálom,...
dec. 22. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Pepita.hu-ról renfeltem, 9 ezer ft volt.
dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!