Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét altatásban...

Bölcsességfog műtét altatásban. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Február 5-én ki lesz műtve mind a négy bölcsességfogam altatásban. A két felső félig kint van, az alsó kettő nincs. Iszonyatosan félek. Külföldön élek és itt leszek műtve. Sajnos nem igazán mondtak el semmit mire számítsak.Kifeszítik az ember száját a műtét előtt? Benyomnak valami csövet, hogy lélegeztessenek vagy arra nincs szükség? Kisgyerekkoromban voltam egyszer műtve. Általàban minden gyógyszerre nagyon érzékenyen reagálok (a mellékhatások nálam gyakran és erőteljesen jelennek meg) meg ùgy általànosságban elmondható, hogy mindenféle dologra erősen reagál a szervezetem. A komplikációktól is nagyon félek. A műtét utáni gyógyulástól is. Egy szóval mindentől. Esetleg aki átesett már a műtéten tudna pár szóval bíztatni. Jelenleg nem tudom hogyan nyugtassam meg magam. A műtét után azonnal haza fognak küldeni. Milyen esetben kell mentőt hívnom? Moshatok e egyáltalán fogat vagy napokig egyáltalán nem?

jan. 12. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában ezek nem mély altatások inkább bódítás, nincs cső stb, semmi. Ha mondod hogy félsz, kaphatsz előtte egy nyugtatót, felfektetnek, elalszol, nem érzel semmit, fog nélkül ébredsz.
jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!