Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos, foghúzás… furcsa...

Fogorvos, foghúzás… furcsa helyzet, tanácstalan vagyok, valaki tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 évig volt fogszabályozóm, az alatt csak oda jártam havi szinten, éves vizsgálatra nem. A fog orvosom ez alatt, ahova kis gyerek koromtól jártam nyugdíjba ment. Jött helyette más, ahova el mentem egyszer mikor fájt a fogam, be tömte, utána azt mondta keressek más orvost. El telt pár hónap, újra el kezdett ugyan ott fájni. Kerestem másik orvost, voltam ott ma. Azt mondta, hogy ki kell húzni azt a fogam, ( előről a 3. Kb) , és mondta, hogy azt nem ő fogja végezni, hanem egy másik orvos aki állítolag valamilyen sebész. Mondta, hogy fog hívni. Hívott, így zajlott a beszélgetés

Orvos: Jó napot úgy hallottam agy műtétre lesz szükség ( nevetett)

Én: mhm… ( nem értettem…)

O : jövöhét csütörtök megfelel? Ha akarja most is ki húzom magának

Én: jövőhet meg felel

O: 9:30 csütörtökön, egyedül jöjjön, az utcán parkoljon, magán kívül senkit nem akarok látni magával.

… meg ilyedtem majd mondtam hogy rendben, köszönöm, viszhall.

Hogy mondhat ilyet egy orvos ???

A nyilvántartásban sincs benne, a térképen sem !!!

Rettegek!!! Nem akarok el menni!!

A párom, és a barátnőim szerint se menjek. Fel hívjam holnap az orvosomat, hogy nem akarok ?



jan. 30. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost. Ha nincs bent a nyilvántartásban (mármint ebben: [link] ), akkor fel se hívd, mert akit itt nem találsz meg, annak semmilyen orvosi/egészségügyi végzettsége nincs. Akár fel is jelentheted.
jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!