Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Huzassam ki a bölcsességfogam?

Huzassam ki a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés
Lent már nincs, fent viszont megvan még mindkét bölcsességfogam. Teljesen szépen nőttek, viszont a fogorvosom azt tanácsolta, hogy huzassam ki őket. Röntgenen is láttuk (másik eset kapcsán), meg én is nyilván érzem, hogy mindkettő kitüremkedik a fogívből. Azt mondta az orvos, azért van ez, mert alul nem tart ellen nei semmi és egyszer csak váratlanul fájni fog majd, mivel egyre inkább ki fog türemkedni. Én viszont vonakodok attól, hogy két, teljesen ép fogat kihuzassak. Ti hogy látjátok?
febr. 2. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

"a fogorvosom azt tanácsolta, hogy huzassam ki őket

Egy végzett szakember szava szerintem többet kellene érjen, mint random embereké a gyakorin.

febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A végzett szakemberek az 500 ezer forintos implantátumot is rádtukmálják a 200 ezres helyett, mert az "svájci". Értem, ő a szakember nyilván, de nekem a fogorvosok kapcsán elég sok fenntartásom van, a negatív tapasztalataim miatt.
febr. 2. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Két bölcsességfogam is úgy nőtt, hogy problémát és fájdalmat okoztak volna később. Emiatt én úgy döntöttem, hogy akkor húzzák ki mind a négyet, ha már kettőt mindenképp ki kell. Úgyse lehet őket rendesen kihasználni.
febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Èn nem huzatnám ki, amíg nincs velük baj.
febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várhatsz vele. Ha valóban előáll ez a gond, akkor is ki lehet húzni.
febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!