Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy állami fogorvos azt a...

Egy állami fogorvos azt a fogamat fogja megcsinálni amelyiket mondom?

Figyelt kérdés
Sajnos 2 hátsó fogam elkell távolítani mert nincs már koronája.Gyökér tömés volt bennük csak kiesett a tömés es a fog is letört fokozatosan mivel elvolt vékonyodva.Tudom hogy korabban kellett volna mennem de utólag okosabb az ember.Viszon mellette fogínysorvadásom van az alsó fogaimon kicsit mozog 2 de annyira nem vészes.Elszeretnék menni magán orvoshoz viszont a két eltávolítás nagyon drága lenne,így úgy gondoltam először elmegyek egy állami fogorvoshoz ott ahol lakok.Ha azt mondom neki csak a kettő fogamat szedje ki akkor megcsinálja?Utána szeretnék elmenni kezeltetni az első fogaim alul mert azt nem merném államival csináltatni.

febr. 7. 04:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre csak egy fogadat fogja kihúzni szerintem.
febr. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megoldható, ha orvos mondja hogy oké.
febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha elmondod neki, hogy az elsőket másik orvossal szeretnéd, simán kihúzza a hátsókat, ha te azt szeretnéd. Nem gondolnám, hogy szakmai akadálya lenne.
febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nyilvánvaló, hogy erőszakkal nem végezhet el beavatkozást. De hogy teljesíti-e a kérésedet, azt nem lehet megjósolni. Ha tényleg vannak olyan fogaid, amiket húzni kell, akkor valószínűleg igen.


Viszont se a magán, se a körzetes fogorvosnál nem a kölcsönös bizalom kulcsa, ha egyszer az egyikhez, egyszer a másikhoz jársz.

febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elegendő, ha annyit mondasz neki, hogy ezt a 2 fogad szeretnéd kihúzatni. Az elég visszatetsző, ha közlöd vele, hogy a többit nem vele csináltatod meg, elég egyértelmű jele a bizalmatlanságodnak.
febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 De ha nem mondja el, az sem. Ha legközelebb megy a körzeteshez, és látja, hogy ott vannak a vadonatúj restaurációk a szájában, tudni fogja, hogy az nem ő volt.
febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem érzem ezt ilyen bizalmi problémának. A körzeti lehet jó orvos és valószínűleg ilyen alap dolgokhoz, mint egy húzás vagy fogkőleszedés, megfelelő eszközei vannak. Viszont egy gyökérkezelést szívesebben csináltatnék magánrendelőben, ha drágább is, mert ott több komplikációra kell számítani, valamint kisebb a zsúfoltság, kevésbé csúsznak az időpontok (mivel addig valakire bíznom kell a gyerekemet, nekem komoly probléma 1-2 óra csúszás). Vagy ha hamar szeretném elintézni a dolgot, akkor is inkább a magánrendelőbe megyek. Nem gondolom, hogy ezzel bármi probléma lenne. Nyilván ha garanciális probléma van, akkor ugyanoda megyek vissza.
febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!