Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső alsó fogsor hátsó...

Felső alsó fogsor hátsó részén gyulladás?

Figyelt kérdés

Hideg vízre nyilal, de alul és felül is fáj. Nincs rossz fogam és lyukas sincs. Úgy érzem hogy az íny és a gyökér fáj. Tegnap óta kezdődött, tavsly is volt ilyen, de alkoholos szájvíz segített. Minden nsp kétszer mosok fogat, de akkor fölösleges. Alul felül bal oldalon kb 8 egymás melletti foggal van valami. Vettem be fájdalom csillapítót, nem vált be, kamillás öblögetés se. Most itt a hétvége, nem tudom mi lesz. Van olyan fogfájás gyógyszer amit recept nélkül lehet venni?


Köszönöm!


febr. 23. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ne haragudj megoldást nem tudok, viszont ugyanezt tapasztalom én is napok óta! pont ugyanúgy bal oldalt, meghatározhatalanul nem evésre jön elő hirtelen, mint egy lyukas fognál csak spontán napi 1-2x belenyilallósan 1-2 perc erejéig. nekem van egy leghátsó letört fogam, de határozottan az előtte lévőnél érzem ami gyökérkezelt, és elvileg nem kéne produkálnia már semmit. meg akkor ugye felső fogsorban is miért érzem... követem a kérdsed hogy erre tud-e valaki magyarázatot
febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem lyukas, nem gyökérkezelt és sérülés sincs. Elküldött tavaly a fogorvos panoráma röntgenre, kidobtam rá 4500 ft-ot és rá se nézett. Az asszisztens mondta hogy nincs semmi a fogaimmal, szépek. Napi 2-3x mossam és ajánlotta a legdrágább paradontax fogkrémet és curasept öblögetőt, mert valsmitől gyulladt volt az ínyem. Használtam öblögetőt és megszűnt a fájás, de most megint visszajött.
febr. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!