Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt megteheti a fogorvos?

Ezt megteheti a fogorvos?

Figyelt kérdés
Eltört a fogszabályzóm esés miatt, éles is volt meg minden és pont a nyelvemnél. Fogorvos lecsiszolta picit hogy ne legyen éles és hónap legvégére adott időpontot hogy leszedi. (1,5 éve le kellett volna szedni) Párom fogorvosa viszont kiakadt hogy ilyet nem tehet, a csiszoló eleve fogzománchoz van és nem egy fém dróthoz, meg is ölhetett volna ha elpattan a fej vagy a drót/megakad a fémben. Elvileg ha eltörik, azonnal le kéne szedni, erre nekem 1 hónapig még a számban lesz törötten, addig szilárdat se ehetek és aludni se merek nehogy lenyeljem.

márc. 8. 07:33
A kérdező szavazást indított:
Megteheti
Nem teheti meg
Megteheti de megbűntetik
6 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha másfél éve le kellett volna szedni, akkor miért van még mindig fenn? Nem értem... Amúgy meg nyilván megteheti, ha hagyod. Kereshetsz másik fogorvost is, siman
márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy fogorvost aki hajlandó leszedni.
márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Màsfèl ève le kellett volna szedni? Èn sem èrtem. Mièrt nem szedetted le?
márc. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem baj ha tovább fent marad, nyaral stb. Máshoz nem mertem menni meg ő van csak a közelben, utazni pedig nem tudok.
márc. 8. 07:53
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Okè, de màsfèl èvvel?! Te is èrzed, hogy ez egy komolytalan ember. Keress màsik orvost.
márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Párod fogorvosa, amennyiben nem fogszabályzó szakorvos, főleg látatlanba ne ugasson bele, főleg ha ő is csak annyi infót kapott a sztorihoz, amennyit itt leírtál. Fogorvos vagyok ÉS fogszabályzással is foglalkozom, aki ennyi infó alapján ilyeneket kijelent, hogy meg is ölhetett volna, azt nyomban ki is kéne zárni a kamarából (csak már ugye amúgy sem kötelező). Mivel a sztoriból egyáltalán nem egyértelmű, hogy pontosan mi tört el: a gyűrű repedt meg az őrlő fogadon? Egyáltalán milyen típusú készülék ez? Hagyományos, ami kívül van az ajkaid alatt, vagy a nyelved felől van az egész? Fémből van, vagy zafír bracketek? Esetleg egy képet nem tudnál csatolni a kérdéses területről?
márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 4 éve kellett volna leszedni es semmi bajom nincs tőle hogy még fent van, pedig néhány brekett már mozog jobbra balra egy ideje.
márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Így születnek a pletykák meg a népmesék. Te elmesélted a párodnak, a párod a fogorvosának, a fogorvos mondott valamit, a párod visszamondta neked. És az jön ki az egészből, hogy halálos veszélybe sodort a fogorvosod.
márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bent tört el a drót a nyelvemnél, nagyon éles volt és hegyes, de az éle le lett csiszolva, most csak simán el van törve de azt mondta hogy kibírja hónap végéig mire le tudja szedni.
márc. 8. 18:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a doki képet is látott róla és úgy kelt ki magából!!
márc. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!