Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni 6.nap, kellemet...

Foghúzás utáni 6.nap, kellemetlen tünetek. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 napja húzták a bal felső négyes fogamat. A seb szépen gyógyul, nem esett ki a vérdugó.

Viszont, tompa feszítő fájdalom még mindig jelentkezik, cataflam beszedésére elmúlik. Valamint, a foghúzás óta egyre erősödő zsibbadás, égető érzés van a nyelvem bal oldalán. Szerintetek ez normális? Mivel tudnám orvosolni?



ápr. 14. 20:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Minden rendben lesz ne aggódj, majd imádkozok érted hogy minden rendben legyen!! Meg majd mesélj!!
ápr. 22. 19:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Ooo, de kedves vagy!! Köszönöm!🙂

Inkább attól félek, hogy közben ne fájjon. Nem biztos még, hogy altatnak. (Elvileg erre is felkészülnek.)

De már előre felírtak vmi fájdalomcsillapító kúpot, mert azt mondták, hogy az utána lévő 1-1,5 hét az fájdalmas időszak lesz. Meilyedtem. Egyszer húztak fogam es kaptam ugyan erzestelenítőt, de a vége fele mindent éreztem. Borzasztó volt...

ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

**megijedtem😃😃

Pedig tudok helyesen írni😃

ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oh sajnálom nagyon!! De ha ilyen gondosak ezek a fogdokik biztosan jó kezekben leszel, ne aggódj. Azt ajánlom egyél előtte sokat, mert én két hete bébikajákon és kalácson élek!! Minden kedvenc kajádat készítsd el, aztán már csak bízd magad a dokikra, és ne aggódj mert ami meg van írva a jövőben az ígyis úgyis megtörténik, és az aggódás és a félelem nem változtat rajta!! És lélekben készülj fel rá, döntsd el magadban hogy nem fogod feladni, mert ha a szenvedés közben eleged lesz ez segíteni fog. Ja és a pihenés időszakára készítsd be valami kirakót, játékot bármit amivel elütöd az időt. És ne felejtsd el, hogy semmi sem tart örökre, túllendülsz ezen az időszakon
ápr. 22. 20:26
 15/16 A kérdező kommentje:
És most ezt a magam nyugtatására is írom, mert tudom könyebb mondani mint amikor benne vagy a szituban, de én teljese szívből írom ezt mert ugyanebben vagyok benne, ámen rá hogy nekem nem fáj, csak már nagyon kényelmetlen minden, két napja az zavart hogy ha be volt csukva a szám és vettem a levegőt úgy éreztem hogy attól még áramlik be a számba is, és rögtön arra gondoltam, hogy biztos megnyílt az arcüregem meg minden, mert már annyira be vagyok golyózva hogy valami nem jó, de arra nem gondoltam hogy igazából csak ki kellett volna fújnom az orrom😂 most épppen azért vagyok ki mert nem birom irányítani már a nyelvem és hozzá akar érni a sebhez állandóan, szóval tartsd magadba a lelket, ne őrülj meg...😂
ápr. 22. 20:31
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyébként én holnap megyek vissza megint a dokihoz mert mégsem akar gyógyulni, olyan mintha a vérdugó nem akarna behámosodni...szerintem valamit az első napokban elbasztam, de félek mert nem akarom megint kikaparni és előröl kezdeni az egészet mert akkor tényleg kiugrok már a vonat elé, amint vége lesz ennek betolok egy tábla milkát az biztos..
ápr. 22. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!