Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feljelentette már valaki a...

Feljelentette már valaki a mindentment fogászatot?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Miért is kéne?
ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne? Történt valami csúnyaság?
ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Még nem jelentettem fel egyik fogászomat sem, de már találtam normális fogorvost és szájsebészt is. Utóbbi sajnos másik megyébe ment. 😞
ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont egyszer voltam élpótláson és 4 nap múlva letört belőle egy kisebb darab. 40.000ft-ot fizettem. Volt idopontunk mégis vártunk kb 20 percet. Először rossz kezelőbe hívtak be, kb 5 perc után (mikor már a székbe ültem stb.) akkor esett le nekik hogy nem ott kéne lennem.(fél centit kellett pótolni)
ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de az egyik foghúzás harmadnapján olyan gyulladást kaptam, hogy Svájcban még két héten keresztül utókezelésre szorultam (ott élek).


Na, ennyi erővel kihúzathattam volna ott is, mert kijött annyiból, hogy cs.szné meg.

ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez nem jellemző, az emberek túl birkák mindenben.

De mi történt?

ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem mentettek meg mindent?
ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy elrontották az implant beültetést ügyvédhez fordultam de teljesen hüylének néznek és ezért gondolkodom abban,hogy beperelem őket mert nagyon sok pénzbe került.
ápr. 21. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok sikert. Remélem sikerül fájdalomdíjat is kicsikarni belőlük, mert magyarországon sajnos a bíróságoknak az emberi szenvedés nem nagy érték. Viszont a per előtt javaslok egy szakértői véleményt intézni.
ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!