Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A velem dolgozó pszichológussa...

A velem dolgozó pszichológussal nem tudok együtt dolgozni. A főnökének fogja jelenteni hogy nem motivált. Én még mondom ha információt ad ki, feljelentem, meghogy nem erre a pályára való. Szerintem korrekt voltam mert őt titoktartás kötelező?

Figyelt kérdés
nov. 27. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A főnökének azt jelenti, hogy irányítson át máshová.
nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy kérdést nem tudsz értelmesen megfogalmazni magyarul kétlem, hogy te bárkit fel tudnál jelenteni olyan módon, hogy annak kellő jogalapja legyen egy nyomozás megindításához...


Olvasd vissza amit idefirkáltál, teljesen értelmetlen ragozások vannak benne és összeszedetlen az egész. Egy átlagos általános iskolásnak magasabb szinten van a fogalmazási készsége ettől.

nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológusokat minden esetben, főleg ha TB alapon mentél, minden esetben felügyelik, ilyen esetben, ha nem tudtok együtt dolgozni, van joga ahhoz, hogy átirányítson máshoz, vagy jelentse ha esetleg magadra vagy másokra veszélyt jelentesz, ezt elvileg minden első alkalommal közlik is a beteggel. Ez nem azt jelenti, hogy pontról pontra elmondja, amit te megosztasz vele, annál valóban titoktartás kötelezi, de arra hivatkozhat a részletek elárulása nélkül, hogy nem tudtok együtt dolgozni, úgy érzi se téged, sem őt nem viszi előre a közös munka. Ebben semmi rossz vagy negatív nincs, nem kell egyből rátámadni, egyszerűen nem egymáshoz valóak vagytok.
nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt az volt a baj hogy gondnokot szerettem volna, mire a pszichológus odavágta aki tud külföldre kirándulni annak nem kell gondnok
nov. 27. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
miért kell neked gondnok?
nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert állandó megnyugtatásra, támogatásra van szükségem, nincs családom. Lakásom sem, albérletben lakom. Ha valami gond van nem érem el a.pszichiátriai gondozót, így maszek pszichiáteren gondolkodó.
nov. 27. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta, kérdező?
ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!