Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon sárgák a fogaim, pedig...

Nagyon sárgák a fogaim, pedig rendszeresen mosom megfelelő időtartamig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

nem dohányzol, kávézol?

nagyon nem tudsz vele semmit csinálni. próbálkozhatsz fogfehérítős fogkrémmel, de azza vigyázz, mert sok csak ledörzsöli a fogadat, és egy idő után még sárgább lesz.

2010. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyan ez a gondom, rengeteget törődök vele, de egyszerűen nem fehér. Amíg egészséges, és nem okoz problémát, addig ne zavarjon, emberektől függ, hogy természetes állapotban mennyire fehérek.
2010. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem dohányzok, nem kávézok, és csak vizet iszok. Egészségesen is táplálkozom. Tényleg nem tudok mi lehet a baj.
2010. nov. 29. 20:39
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez genetika is nagyrészt... én se tudok mit csinálni vele :(
2010. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És nektek milyen fogkrém vált be legjobban fehérítés szempontjából?
2010. nov. 30. 19:07
 6/22 anonim ***** válasza:

A Blanx dohányosoknak/kávésoknak készült változata szerintem tuti jó lenne neked!Próbáld meg,veszteni nem vesztesz semmit.

Ha ez sem válik be és komoly gondokat okoz neked,akkor rendelői fogfehérítés...

Persze mindezek előtt nem ártana megmutatni egy jó fogdokinak,hogy minden rendben van-e.

2010. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ez genetika sajnos

és a fogfehérítő módszerek se nagyon fognak beválni, mivel azok ugye a rárakódott sárgaságot viszik csak le, de neked a csont ilyen, azaz nem tudsz vele mit kezdeni, max sérted a zománcot

2010. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 gfero ***** válasza:
a szódabikarbóna is nagyon jó fogfehérítésre
2010. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Rezgős fogkefe...komolyan, az elég jól bevált nekem:)
2010. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Adottság.Egyszer lecsiszolták az egyik fogam,megnéztük a fogorvossal és alatta is ugyanolyan színű volt,mint kívül.

Fogfehérítés 50-60ezer.Vagy vékony porcelán bevonat,mint a filmsztároknak kb 200ezer.

2010. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!