Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört az egyik "hátsó" fogam...

Letört az egyik "hátsó" fogam viszont a gyökér bennmaradt, mi a teendő ilyenkor, felvágják az ínyem vagy még menthető/felépíthető?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
persze, hogy félsz, érthető:) nekem is mondhatnak bárki bármit:S
2010. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
illetve, mondhatna
2010. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nah, eslő vagyok. Túléltem a fogdokit. Nem húzta ki a bölcsesség fogamat, azt mondta, meg tudja csinálni, szép, erős fog. Volt rajta egy lyuk, betömte. Kértem jövőhét szerdára időpontot, mert azt mondta van olyan fogam, nem is egy, amint kis lyuk van. Nah, gondoltam, megcsináltatom. Erre ebéd közben letört egy másik hátsó fogam oldala. Szóval nagyon jó :S

Mit gondoltok mitől lehet? Ha az ember eléri a 30-at, elkezd romlani a foga? Van 3 gyermekem, még a terhességek alatt sem romlott a fogam, most meg egyre több fogam kezd lyukadni, és mint látjuk, törni is. :S

2010. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


akkor szerencséd volt, hogy nem húzta ki:)

nem tudom mi lehet a baj, valami oka biztosan van, hogy meggyengültek a fogaid:S

nekem mondjuk genetika, eskü becsületesen mosom őket kis korom óta, de mégis több tömött van, mint ép:(


de nálad más a helyzet, ha genetika lenne, akkor már régen jelentkezett volna. Pláne, hogy terhesség alatt sem volt velük gond!


Szerintem az orvos tudná megmondani az okát, esetleg csinál egy röntgent, ilyenre gondolok!


Kérdező a te fogaddal mi a helyzet?


22L

2010. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na én szerdára kaptam időpontot egy maszek fogdokihoz (a körzetihez nem vagyok hajlandó betenni a lábam)viszont mára begyulladt azon az oldalon az ínyem meg az állkapcsom is... Nagyon félek, hogy mi lesz a dokinál! :(
2010. dec. 13. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!