Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki lehet húzni hátul egy...

Ki lehet húzni hátul egy rágófogat?

Figyelt kérdés
Hatalmas lyuk van az egyik fogat amivel rágni szoktam? félek!Mit tegyek? Tömni már nem lehet? A fogorvos azt mndta nem, de állítólag mindenkinek ezt mondja.
2009. jan. 24. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Huzasd ki! nekem is kikellett mert lyukas volt kijött a tömés, utána tört le belőle, addig huzasd ki, míg egybe kilehet
2009. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A húzás fáj a legkevésbé... De ha mindenáron meg akarod tartani, ami érthető, menj el egy másik orvoshoz is, hátha...
2009. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet huzatni, de talán megéri elmenni másik orvoshoz, hátha meg lehet még menteni. Az én egyik hátsó rágófogamat megpróbálta az orvosom megmenteni, gyökérkezelte, de csak jobban fájt, mint előtte, így húzás lett a vége. Ha másik orvos is azt mondja, hogy húzni kell, akkor viszont ne halogasd a dolgot. Én meg sem éreztem, amikor kihúzták.
2009. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!