Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben az OTI rendelőben...

Just_a_girl kérdése:

Debrecenben az OTI rendelőben nappali fogszabályzó mennyibe kerül körülbelül? Felülre kéne. És az éjszakai? Mert az meg alulra. Ha valaki ott csináltatott írja már le a tapasztalatait.

Figyelt kérdés
14/L
2011. jan. 8. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz nem pofozod a szart. Én csináltattam ott és egy középkorú hölgy volt aki értette a dolgát. Én rábasztam hogy nem halgattam rá, előre mindent megmondott. Ha húzni kell menj húzatni fogat mert az oda akkor nem kell. Nekem pl több fog van a számban mint elfér, egy fogszabályozás után kezdhetem elölről mert anyám nem engedte anno kihuzni. javaslom, hogy alul-felül fix legyen. leghatékonyabb. bátran kezdj neki minél előbb és járj rendszeresen így hamar meglessz. egyébként mivel még 14 vagy: 25000/sor a fix 8000/sor a kivehető. értelemszerüen 2 sor van a szádban. nekem nem adta a kivehető, sokkal több kinlódás van vele...
2011. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú, így 2 év után felfedeztem ezt a kérdést. :)

Kérdező, voltál már? Ha igen, kihez kerültél?


Utolsó, csak nem F.E volt a doktornőd?

2013. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!