Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges h a szuvasodás...

Lehetséges h a szuvasodás megszűnik? FONTOS!

Figyelt kérdés
2-4 hete voltam a fogorvosomnál és azt hittem h fogkő van a fogamon, és kiderült hogy ez egy kezdő szuvasodás. az orvosom azt ajánlotta hogy használjak elmex gélt, és a fogrémjét is. ezt használom, és úgy vettem észre, mintha kezdene eltűnni. lehetséges ez? lehet h evvel megoldódik a probléma, és megszűnik?
2011. jan. 27. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogépítő, akkor lehet, bár én még Elmexet nem használtam. Ha csak egy icipici lyuk volt rajta, akkor szerintem el tudja tüntetni.
2011. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:
100%
Ugyanez volt a fiamnál, és neki is az Elmex-et ajánlotta a fogorvos. És igen, megszűntette a kismértékű, kezdődő szuvasodást.
2011. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kezdő szuvasodást, amíg még nem alakult lyukká, csak "folt", akkor lehetséges.
2011. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehetséges!

Se a szuvasodást nem fogja eltüntetni, sem a fehér foltot!

Az olyan mértékű fogszuvasodást tudja visszafordítani, ami még szabad szemmel nem látható. A többit csak lassítja, esetleg megállítja. Ez 10000%.

2011. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem elüntette a kezdődő szuvasodástde fél évbe telet heti 1x kezeltem most voltam kontrollon de a doki is azt mondta nincs szuvasodás szal eltünteti
2011. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És akkor ti csak Elmexel mostok fogat? Semmi mással?

Gélt és fogkrémet is egyszerre használtok v elég a fogkrém is?

Ha csak fogkrémet használok az nem elég semmire?

Olyant vettetek észre h az Elmextöl sárgábbak a fogaitok?

2011. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

01-27 21:52-es vagyok, fogorvosnak tanulok és nekem is van egy ilyen foltom 8-10 éve. Higgyétek már el, hogy nem tünteti el semmi...

Egyébként 6 éve csak Elmexet használok, hetente egyszer pedig gélt. Nem tapasztaltam, hogy sárgábbak lennének a fogaim.

2011. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És a fogkrém is bőven elég megfelelő szájhigiénia mellett, a gél csak a fogszabályozós korszakomból "maradt rám", akkor szoktam rá.
2011. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!