Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Most érzem h kifog jönni a herpeszem még csak pici dudor van és fáj vagyis kellemetlen. Zoviraxot használok. Nem fog kijönni ugye? Nem lesz herpeszem?

2009. febr. 7. 18:02  Privát üzenet  

A válaszok
De valószínű herpeszed lesz.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2009. febr. 7. 18:19 Privát üzenet
Mindehogy kijön csak lehet hogy kisebb lesz ha bekened.Mondjuk nekem semmit nem ér a zovirax,de valakinek beválik.Én aloés fogkrémmel kenem+lizin c-t szedek rá.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2009. febr. 7. 18:22 Privát üzenet
Szedj be "C" vitamint.Legalább napi 500mg-ot.Pihenj hétvégén feltétlenül.Egyél sok gyümölcsöt!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2009. febr. 7. 18:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

áá akkor nem értem mér ilyen drága ez a kis krém....ha nem előzi meg..áááá..de rosszz

# 4/5Időpont 2009. febr. 7. 19:02 Privát üzenet

tudod mivel kend be és tutira nem jön ki HERPESIL GÉL

gyógyszertárba patika megkaphatok és 100% os a hatása

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2009. febr. 7. 20:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kellemetlen lehelet: valószínűleg nyitott gyomorszáj és reflux miatt. Hiába mosok fogat naponta többször, akkor is megmarad, nagyon durva, elnyomja a fogkrém és rágó illatát is....
Mi lehet a bajom: minden fogkrém kiszáritja a számat és kellemetlen lesz tőle a leheletem?
Néha kisebesedik az ínyem, kis sárgás seb. körülötte piros. Elég kellemetlen így enni. Általában 4-5 nap alatt múlik el. Mivel előzhetném meg? Vagy ha már kisebesedett, mit...
Kellemetlen szájszag (Cukorbetegség)?
Mi lehet az oka a kellemetlen szájszagnak?
Érezted már úgy, hogy a párodnak kellemetlen a lehelete?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!