Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Majdnem 20 éves fiúnak fogszab...

Majdnem 20 éves fiúnak fogszabályzó. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Szóval viszonylag megcsúszott a fogváltásom, így mostanra vált nyilvánvalóvá, hogy kellene. Bevállaljam?
2011. febr. 18. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 23 voltam, amikor fogszabályzót kaptam, egy barátnőm 34 évesen rakatott fel fogszabályozót.

Szerintem egyáltalán nem ciki, a legfontosabb, hogy így tovább lesznek egészségesek a fogaid - a hibátlan mosolyod szépségéről nem is beszélve :=)

2011. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 voltam, bár lány, nem érzékeltem, hogy furának vagy gáznak tartották volna. Előtte soha nem volt pasim, gondoltam na akkor még egy évig tuti nem lesz - pár hónapon belül lett, nem is akármilyen. Szóval még ebben sem hátrány. Utána meg egy életre szép fogaid lesznek, és mivel a szabályos fogsort könnyebb tisztán tartani, még arra is jó esély van, hogy tovább maradnak egészségesebbek. Szerintem simán vállald be.
2011. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a fogszabályzó az igényesség jele, 20 évesen is
2011. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 23 éves lány vagyok, és én is szeretnék fogszabályzót. A bölcsességfogam kicsit eltolta a fogaimat és szeretném helyrehozatni. Egyrészt a réseket is kínszenvedés így tisztítani, másrészt mindig sebes a szám mert a fogaim kisebzik, harmadrészt pösze lettem emiatt kicsit, negyedrészt szabályos fogsorom volt eddig, és most is olyan szépet akarok.

Most gyűjtöm a pénzt. :P

2011. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ami kell az kell. :) szerintem egy rendezetlen fogsor rosszabb mint egy fogszabályzó. :P
2011. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majdnem 20 éves lány vagyok, és tegnap tették fel a fogszabályzót, szóval teljesen természetesnek tartom. :) Sajnos nekem már volt egyszer fogszabályzóm, de túl hamar vették le, ezért visszarendezőtlenedett... A hátránya inkább az ára, de ha nem okoz gondot, vállald be nyugodtan! Ez nem csak esztétikailag fontos, hanem a tisztítás miatt is!
2011. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!