Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vitte már valaki kisgyermekét...

Vitte már valaki kisgyermekét a Gyerekfogászati klinikára a Szentkirályi utcába?

Figyelt kérdés

3 évesem fogbélig letört foga miatt vinném oda,de mikor bevittem s.o.s a doctop-ba,ott hárman nem tudtuk lefogni,és kissé sokkos lett a gyerek,és vagy altatásban,vagy valahogy,de meg kéne csinálni neki.

Volt így már valaki?Hány évestől altatnak?csinálták már valakinek a gyermkének így a fogát?

Szeretném ha leírnátok!!!

Előre is köszi!!!


2009. febr. 24. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy hány éves korIG altatnak... Ezt a fogat minél elöbb el kell távolítani! Sajnos az említett klinikáról nincsenek tapasztelataim.
2009. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de a fogat nem kell eltávolítani,mivel kitisztítják,betömik,majd pótlást raknak rá.

Azt ugyan nem írtam,hogy elől,az egyik középső metsző foga törött ki,és már azért is megmentik,mert fontos a beszédfejlődésben,hogy legyen ott valami,a másik,hogy ma már nem az az első,hogy tejfog?kit érdekel,majd nő helyette a maradó.A tejfog fontos,és azt is úgyanúgy tömik,mint a maradót,stb.stb.

Én arra lennék kíváncsi,hogy csinálták-e ezt valaki gyermekén?

Köszönöm

2009. febr. 24. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekfogászatról sajnos sokat nem tudok, de én megjártam a szentkirályit és nagyon jó szakemberek vannak ott, bár ha nyugtalan a gyekőc nem tudom mit tudnak vele csinálni és nem hiszem hogy altatnának? nem lehet vvalami gyógynövényes nyugtatót adni neki előtte? vagy az orvosát kéne megkérdezni mit lehet tenni! De minél előbb vidd el a fogászatra nehogy nagyobb legyen a baj...
2009. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!