Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőttként állandó fogszabály...

Felnőttként állandó fogszabályzó cikis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek milyen az, ha valakinek 18 évesen van állandó fogszabályzója? Csak felül, nem teljes. Vérgáz, cikis, elviselhető, lényegtelen vagy...? Valakinek volt már 17 éves kora fölött?


2011. ápr. 3. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ciki? miért lenne ciki, hogy valaki igényes magára és megcsináltatja a fogait?
2011. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

22 évesen hordtam közel egy évig, mert "visszament".


Külföldön élek, ismerek több 50 feletti fogszabis hölgyet. A Te egészséged!

Ha valaki ápolt, vigyáz a fogaira, odafigyel magára, az már ciki? Régen rossz ha igen...

2011. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok és 2 éve van. Fém.

Tojok rá, hogy ki szerint ciki és ki szerint nem.

2011. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) amúgy nem vagyok olyan lány, aki mindent besorol cikinek vagy nem cikinek, csak hát nem szeretem azt a nagy lukat a fogaim között,nem érzem magam jól így, viszont félek, hogy 18 évesen(most leszek egyetemista) a fogszabival még hülyébbnek fogom érezni magam.:S na mind1.
2011. ápr. 4. 15:10
 5/7 anonim válasza:
Az egyik ismerősömnek is 18 évesen lett fogszabályzója. Tartott tőle, hogy csúfolni fogják a pasik, meg kidumálják, helyette mi történt: teljesen rá voltak kattanva, több érdeklődő lett iránta, mint fogszabályzó előtt.
2011. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok és fogszabályzóm van, egyáltalán nem érzem cikinek, sőt bánom, hogy ennyi évig nem szántam rá magam.
2011. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
32/L vagyok és most lett fogszabályzóm....pénz miatt is meg más okból is most jutottam el ide sajnos! Tehát fel a fejjel és a végeredmény lebegjen a szemed előtt!!!! minél előbb annál jobb.
2011. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!