Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ínyemen, fogam felett...

Az ínyemen, fogam felett keletkezett dudort mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Nem fáj, csak érintésre érzékeny, ezért megpróbálnám házilag orvosolni.

Kamillateás öblögetés jó lenne?

El fog múlni orvosi beavatkozás nélkül?


2011. máj. 28. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,Menj fogdokihoz ,amíg nem késő. A foggyökérnél elkezdődött valami,és az ínyeden keresztül nyomja át a genyt. Valószínűleg.Már több ilyet láttam.
2011. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jót ír az első. Nekem is volt már ilyen, bár nekem fájt is. Gyökérkezelni kellett azt a fogam. Menj minél előbb fogorvoshoz.
2011. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Viszont régebben már volt egyszer ilyen problémám, egy másik foggal, ott pár nap alatt kilyukadt ez a dudor, kiköpdöstem a gennyet, utána semmi gond nem volt.

2011. máj. 28. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
a kamilla segíthet. ami nekem sokat segít amikor ilyen van, az a tantum verde száj- és toroköblítő. :) sajna sokszor van baj az ínyemmel, mert csak az egyik oldalon tudok enni :(
2011. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor pár napig kamillázok, ha nem múlik, megyek fogorvoshoz.

Mert ha egyszer már elmúlt magától, akkor most is el kell.

De akinek még van tapasztalata ezzel kapcsolatban, írjon!

2011. máj. 28. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok,igen ,kilyukad az ínyed,ami már magában sem egészséges nem gondolod?Renden begyógyul.Attól még a probléma nem fog megoldódni. A fog elkezd letörni,begyullad,fáj,ha annyira letört hogy nem lehet mit kezdeni vele kivésik,felvágják az ínyedet,kivésik szó szerint véső,kalapács. aztán jöhet a fogpótlással járó kellemetlenség sorozat,mivel nem fogsz megbarátkozni az esztétikai hibákkal,és az anyagi vonzata sem csekély.

Nos? Miért teszed ki magad ennek a lehetőségnek?

Légyszíve menj fogdokihoz,amíg meg tudják menteni a fogad.Hidd el ,ki lehet bírni.nem halt még meg ott senki.A házi praktika itt nem segít.

2011. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Voltam fogorvosnál, gyökérkezelte, holnap megyek vissza.

Megfogadtam a tanácsot. :)

2011. máj. 30. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2011. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!